Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.10.2019 22:30
Truth Be Told aktorzy
462V

Truth Be Told na zwiastunie. Octavia Spencer i Aaron Paul w serialu Apple TV+

Apple zaprezentowało pierwszy zwiastun serialu „Truth Be Told”, w którym zobaczymy Octavię Spencer i Aarona Paula. Serial będzie dostępny na nowej platformie pod koniec roku.

Apple TV+ będzie dostępne od 1 listopada i platforma ma systematycznie otrzymywać nową i zarazem ekskluzywną zawartość. Długo musieliśmy czekać na konkretny materiał prezentujący „Truth Be Told”, ale dzisiaj mamy okazję spojrzeć na pełny zwiastun.

Serial przedstawia Poppy Parnell (Octavia Spencer), której artykuły pomogły posadzić w więzieniu Warrena Cavena (Aaron Paul), jednak sprawa powraca po 18 latach, 9 miesiącach i 24 dniach. Kobieta orientuje się, że mogła popełnić błąd i wpłynęła na los niewinnego mężczyzny. Teraz próbuje ratować sytuację, lecz szybko zorientuje się, że cała sprawa ma drugie dno.

Truth Be Told” trafi na Apple TV+ już 6 grudnia. W dniu premiery platformy widzowie zobaczą między innymi: „The Morning Show” (Reese Witherspoon i Jennifer Aniston), „See” (Jason Momoa) i „For All Mankind” (Joel Kinnaman).

Na naszym serwisie przeczytacie również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Aaron Paul Apple Apple TV apple tv plus Apple TV+ octavia spencer Truth Be Told