Tytus Stobiński Tytus Stobiński 08.10.2019 17:55
Death Stranding
1242V

Death Stranding otrzymało kategorię wiekową. W grze Hideo Kojimy pojawią się bardzo ostre sceny

Prace nad najnowszym dziełem Hideo Kojimy zostały już ukończone, więc teraz pozostaje nam czekać na premierę i idące za nią recenzje oraz opinie graczy.

Dziś także poznaliśmy dokładną kategorię wiekową, jaką organizacja ESRB przyznała Death Stranding. Jak mogliśmy już przypuszczać po wcześniejszych materiałach z gry, które trafiły do sieci, tytuł otrzymał kategorię M For Mature. Główną przyczyną tego jest wulgarne, dosadne słownictwo, przemoc, częściowa nagość oraz krew. 

Dostaliśmy też dokładniejsze wyjaśnienie co do poszczególnych elementów, ale ostrzegam, że zawiera ono nieco spoilerów na temat nowej gry Kojimy. Jeśli więc nie chcecie znać jakichkolwiek szczegółów z rozgrywki, to zakończcie lekturę newsa na tym etapie.

SPOILER PONIŻEJ

 

 

SPOILER PONIŻEJ

Cut-sceny zawierają bardzo intensywne przedstawienie przemocy. Zastrzelony mężczyzna wraz z niemowlakiem (rozbryzgi krwi wychodzą spod dziecka). Postać strzelająca do znajdującego się w stanie śpiączki pacjenta. Mężczyzna wielokrotnie dźgający się w oddali. 

Jak widać, Hideo prawdopodobnie zapewnił nam solidny, emocjonalny rollercoaster. Na szczęście, do premiery pozostał już tylko miesiąc.

Więcej na temat Death Stranding:

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment