Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 05.10.2019 15:50
Marvel Infinity Saga kolekcja
1564V

MCU Infinity Saga już w sprzedaży w Ameryce. Kolekcja filmów Marvela za kilka tysięcy złotych

Na stronie Best Buy ruszyła właśnie przedsprzedaż "The Infinity Saga Collector's Edition". Jeśli jesteście zainteresowani, to sięgnijcie głęboko do skarbonki, bo kwota sięga kilku tysięcy złotych. 

Już jakiś czas temu Kevin Feige zapowiedział, że w sprzedaży pojawi się wielka kolekcja wszystkich dotychczas wydanych filmów Marvel Cinematic Universe, w formie jednego, obszernego zbioru na Blu-ray w 4K Ultra HD. Fani nie musieli wcale długo czekać.

Na stronie Best Buy ruszyła właśnie przedsprzedaż pakietu. Koszt takiego dobra to $549.99, co daje około 2200 złotych. Data premiery ustanowiona została na 15 listopada bieżącego roku. Choć wciąż nie dostaliśmy oficjalnego spisu, co będzie w niej zawarte, to ujawniono grafikę z zawartością, która przedstawia:

  • 23 dyski z filmami Blu-ray w specjalnych opakowaniach
  • 1 dysk ze scenami, które "nie były wcześniej widziane, bądź zostały usunięte"
  • specjalną litografię Matta Fergusona
  • List of Kevina Feige (najprawdopodobniej z autografem)

Świetną sprawą wydaje się fakt, iż wszystkie filmu ułożone chronologicznie utworzą z połączonych grzbietów grafikę przedstawiającą najważniejsze postaci ze wszystkich filmów. Trzeba przyznać, że robi to wrażenie, choć cena może odstraszać. 

Saga Nieskończoności - Wydanie KolekcjonerskieInteresuje Cię świat Marvela? Przeczytaj koniecznie:

Źródło: https://comicbook.com/marvel/2019/10/04/marvel-complete-mcu-infinity-saga-4k-blu-ray-box-set-order/?fbclid=IwAR07NPz7lqB3ROHBxMSiPNf_P6kYbKO4R84Oq4qHGVBuu489IE6qXeG6CL0

Tagi: marvel Marvel Cinematic Universe The Infinity Saga

Nie przegap