Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 05.10.2019 15:10
Untitled Goose Game ze świetnym wynikiem
885V

Untitled Goose Game ogromnym sukcesem. Gra zapewniła twórcom spokój finansowy

Wyjątkowo urocza gra niezależna okazała się ogromnym sukcesem studia House House. Fani docenili projekt, a jeśli wierzyć słowom twórcy - przełożyło się to na wynik finansowy. 

Untitled Goose Game zadebiutowało pod koniec ubiegłego miesiąca (tj. września) i bardzo szybko zrobiło się o niej głośno. Niemały wpływ miał na to wysoki potencjał gry pod kątem oglądalności na różnych serwisach - wideo z jej rozgrywki bardzo dobrze się oglądają. 

Nico Disseldorp, jeden z twórców, udzielił wywiadu dla ABC, w którym przyznał, że gra sprzedała się w liczbie około 100 000 kopii od debiutu. Sukces zaskoczył wszystkich członków studia House House, ale też zapewni pewien spokój na przyszłość:

Teraz możemy [dzięki świetnej sprzedaży - dop. red.] przeć naprzód i dalej robić gry, tak długo, jak tylko będziemy chcieli!

Informacja może ucieszyć wszystkich fanów debiutanckiej produkcji o psocącej się gęsi. Serce zawsze się raduje, gdy małe studia niezależne rosną za sprawą niezwykle udanej gry. Im pozostaje iść za ciosem, a nam czekać na kolejne projekty od utalentowanych twórców! 

Sprawdź koniecznie również: 

Źródło: http://www.nintendolife.com/news/2019/10/untitled_goose_game_is_a_huge_success_team_says_it_can_keep_making_games_as_long_as_it_likes

Tagi: House House Panic Untitled Goose Game