Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.10.2019 18:20
Victrix Pro AF Headset promowany przez Sony. Licencjonowany sprzęt do PS4
702V

Victrix Pro AF Headset promowany przez Sony. Licencjonowany sprzęt do PS4

Japońska korporacja przyzwyczaiła nas do promowania różnych padów od zewnętrznych producentów, ale chyba pierwszy raz firma pokazuje headset. Victrix stworzyło nowy zestaw dla e-sportowców, streamerów i progamerów, który ma dobrze służyć wszystkim posiadaczom PlayStation 4.

Systematycznie na rynku pojawiają się licencjonowane pady oraz słuchawki do PlayStation 4, jednak tylko wybrany sprzęt jest promowany przez Japończyków. Teraz firma postanowiła zaprezentować Victrix Pro AF Headset – właśnie ruszyły zamówienia przedpremierowe na słuchawki. Debiut odbędzie się 8 listopada, a zainteresowani muszą przygotować równowartość 179,99 dolarów.

Producent Victrix Pro AF Headset informuje, że headset został specjalnie przygotowany dla graczy, którzy spędzają wiele godzin na rozgrywce i potrzebują bardzo wygodnego oraz skutecznego urządzenia. Inżynierowie wykorzystali najważniejsze funkcje z modelu Victrix Pro AF AN i zajęli się dopracowaniem konstrukcji oraz możliwości.

Victrix Pro AF Headset był przez wiele miesięcy rozwijany z profesjonalnymi graczami, dzięki którym dopracowano cały zestaw. Urządzenie zostało wyposażone w pałąk ze stali nierdzewnej, a cała konstrukcja została stworzona z aluminium klasy lotniczej.

Sprzęt oferuje mechanizm chłodzenia (możemy grać wiele godzin bez obawy o przegrzanie głowy), posiada możliwość dostosowania dźwięku w locie (na słuchawkach znajdują się wszystkie niezbędne elementy) i do całości dorzucono mikrofon Cobra (pierwotnie wykorzystywany w helikopterach).

Victrix Pro AF Headset

Warto również spojrzeć na:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: playstation 4 PS4 Victrix Pro AF Victrix Pro AF Headset