Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2019 22:00
Eli Netflix
1275V

Eli potrafi przestraszyć. Netflix zaprezentował pierwszy zwiastun przejętego filmu

Netflix chętnie wykłada pieniądze na już stworzone filmy, by móc wrzucić produkcje wyłącznie na swoje serwery i właśnie jednym z takich projektów jest „Eli”. Opowieść została zaprezentowana na pierwszym zwiastunie i materiał zawiera kilka naprawdę dobrych scen.

Netflix szykuje dla nas bardzo mocną, październikową ofertę i na liście znajduje się „Eli”. Szczerze mówiąc dotychczas nawet nie wiedziałem o nadciągającej premierze, ale po zobaczeniu poniższego zwiastuna – wrzucam film na listę „trzeba sprawdzić”.

Platforma przejęła produkcję, w której rodzina Millerów próbuje wyleczyć swoje syna – Eli cierpi na autoimmunologiczną chorobę i ze względu na terapie trójka bohaterów decyduje się zamieszkać w sterylnej rezydencji. Eli ma być w tym miejscu leczony, ale zamiast tego zaczynają go dręczyć przerażające wizje, które są przez wszystkich bagatelizowane.

Netflix nie często oferuje mocne horrory, jednak wierzę, że „Eli” zaskoczy jeszcze kilkoma scenami – oby tylko ten zwiastun nie pokazał tych najlepszych momentów. Premiera odbędzie się 18 października.

Na naszym serwisie możecie również sprawdzić:

Źródło: YouTube.com

Tagi: eli film Netflix trailer zwiastun