Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2019 14:47
the last of us 2 ellie
905V

The Last of Us 2 będzie grą dla graczy o różnych umiejętnościach. Twórcy nie chcą zmniejszać napięcia

Naughty Dog zdaje sobie doskonale sprawę, że z The Last of Us 2 chcą zapoznać się zróżnicowani gracze. Nie każdy posiada wielkie umiejętności, by poradzić sobie z armią wrogów, więc twórcy zajmą się odpowiednim dostosowaniem gry.

The Last of Us: Part II powstaje od kilku lat, więc deweloperzy chcą mieć pewność, że z produkcją zapozna się jak najszersze grono odbiorców. Twórcy nie mogą oczywiście liczyć, że historia zainteresuje dzieci, jednak dzięki odpowiednim ruchom, przygoda może zostać odebrana także przez graczy, którzy nie posiadają wysokich umiejętności.

Neil Druckmann podczas rozmowy z dziennikarzem 3D Juegos potwierdził, że The Last of Us 2 będzie dostępne dla graczy o różnych zdolnościach i jednocześnie autorzy zadbają o odpowiednie opcje związane z dostępnością. Studio chce mieć pewność, że nawet fani z problemami ze wzrokiem lub słuchem będą mogli czerpać pełną przyjemność z przygody.

Naughty Dog jednak nie zapomina o odpowiednim napięciu. Nawet jeśli dostosujemy grę do swoich możliwości, to możemy liczyć, że produkcja zapewni odpowiedni poziom napięcia – dzięki temu każdy poczuje podobne wrażenia.

Warto wspomnieć, że także Gears 5 posiada szereg opcji dostępności, dzięki którym tytuł może zostać odebrany przez większą liczbę graczy. Pozycja wspiera także Xbox Adaptive Controller.

O najnowszej grze Naughty Dog możecie przeczytać również na naszym serwisie:

Źródło: https://wccftech.com/the-last-of-us-part-ii-accessibility-options/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II

Nie przegap