Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.10.2019 17:44
xbox game pass oraz spotify premium
931V

Spotify za darmo dla nowych posiadaczy Game Pass i Xboksa Live Gold

Spotify i Microsoft rozpoczęli współpracę. Nowi posiadacze Game Passa na PC oraz Xboksa Live Gold mogą korzystać ze Spotify Premium za darmo przez pół roku. 

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji wypróbować jednej z najpopularniejszej platformy do słuchania muzyki - Spotify - teraz macie szansę, pod warunkiem, że nie byliście posiadaczami subskrypcji Game Pass na PC oraz Xbox Live Gold.

Sam Game Pass odniósł ogromny sukces na platformie PC - subskrypcja została bardzo ciepło przyjęta przez graczy i jest dostępna w bardzo przystępnej cenie - za 4 zł możecie nabyć Game Passa w wersji Ultimate klikając tutaj (o ile już tego nie zrobiliście). Wychodzi na to, że za parę złotych możecie przetestować przez miesiąc masę dobrych tytułów i aktywować półroczny dostęp do aplikacji Spotify Premium.

Aby aktywować Spotify Premium musicie dołączyć do Game Passa albo Xboksa Live Golda do 10 października - po krótkim czasie powinniście dostać kod na aktywację muzycznej aplikacji, który potem możecie wpisać na oficjalnej stronie Spotify. Pamiętajcie, aby po wpisaniu kodu wyłączyć odnawianie subskrypcji - inaczej producent będzie mógł naliczyć dodatkowe koszty podczas odnawiania. 

Warto przeczytać:

Tagi: game pass spotify