Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2019 17:03
Minit za darmo
380V

Minit dostępny za darmo. Surviving Mars w kolejce

Po serii Batman nadszedł czas na coś spokojniejszego. Od dzisiaj wszyscy zainteresowani mogą za darmo pobrać Minit. To oczywiście tylko rozgrzewka, bo za kilka dni Epic Games rozda kolejne smakołyki.

Minit zadebiutowało w ubiegłym roku i gra została doceniona przez dziennikarzy (79-81% średnia ocen) oraz graczy. Tytuł charakteryzuje się nietypową rozgrywką, ponieważ jest to przygodówka akcji, w której misje trwają 60 sekund.

Dla wielu Minit to mała perełka, ponieważ twórcy wpadli na niebanalny pomysł, który w dodatku został dobrze ubrany w gameplay – choć nasz bohater ginie, to jednak znalezione przedmioty zostają przy nim, więc możemy małymi krokami pchać fabułę do przodu.

Od dzisiaj Minit jest dostępny za darmo – Epic Games zdecydowało się rozdać produkcję, więc wskakujcie do sklepu, pobierajcie całe 200MB i rozpoczynajcie przygody z tym małym, dwuwymiarowym bohaterem.

Kolejnym tytułem dostępnym za darmo będzie Surviving Mars. Paradox Interactive zaprezentowało strategię w ubiegłym roku i w tym wypadku gracze zbudują bazę na tytułowej Czerwonej Planecie. Gra będzie dostępna od 10 października.

Warto również spojrzeć:

Źródło: Epic Games

Tagi: Devolver Digital Jan Willem Nijman Jukio Kallio Jukio Kallio & Dominik Johann Kitty Calis Minit

Nie przegap