Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.09.2019 19:24
DualShock 4 iOS
1721V

Dualshock 4 z pełnym wsparciem dla iOS. Gry z PS4 na iPhone'ach dzięki Remote Play

Sony zachęca do rozgrywki w największe hity z PlayStation 4 na ekranach urządzeń Apple. Najnowsza aktualizacja wprowadzona przez twórców iPhone'ów pozwala cieszyć się pełnym wsparciem Dualshocka 4.

Jeszcze kilka lat temu Remote Play było jedną z funkcji promowanych przez Sony, która była pierwotnie dostępna wyłącznie na sprzętach japońskiej korporacji. Później firma zaproponowała aplikacje na maszynach Apple.

Teraz Sony promuje rozgrywkę w God of War na ekranie iPhone'a, ponieważ najnowsza aktualizacja (iOS 13, iPad OS, tv OS 13 + macOS Catalina od października) umożliwia bezproblemowe podłączenie Dualshocka 4 do różnych maszyn Apple.

Gracze dzięki Remote Play połączą PlayStation 4 lub PlayStation 4 Pro z przykładowo iPhonem lub iPadem i rozpoczną ogrywanie wszystkich tytułów z PS4 na małym ekranie. Pewnie znajdą się chętni, którzy sprawdzą propozycję – zdaniem Sony taka rozgrywka zapewni świetną zabawę w każdym miejscu.

PS4 Remote Play Sony

Polecamy:

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2019/09/27/your-guide-to-using-your-dualshock-4-wireless-controller-with-apple-devices

Tagi: Apple ipad iphone playstation 4 ps4 remote play Sony