Tytus Stobiński Tytus Stobiński 30.09.2019 17:20
Daniel Craig
2021V

Daniel Craig zakończył pracę na planie No Time to Die. Aktor żegna się z rolą Jamesa Bonda

Już w kwietniu 2020 roku po raz ostatni będzie nam dane zobaczyć film traktujący o przygodach Jamesa Bonda, w którym w rolę agenta wcielił się Daniel Craig.

Z okazji zakończenia zdjęć do 25. filmu o agencie 007, jego producenci zorganizowali przyjęcie, mające na celu podziękowanie każdemu, kto był zaangażowany w jego tworzenie. Podczas gdy wszyscy ze zgromadzonych gości świętowali, Daniel Craig postanowił wygłosić skromne przemówienie.

Chciałbym coś powiedzieć, ale jestem obecnie bardzo pijany, więc nie będzie tego dużo. Było to jedno z najlepszych doświadczeń w moim życiu. Wszyscy wykonywaliście świetną robotę. Jestem dumny ze współpracy z każdym z Was, jak tylko mogę. W szczególności chciałbym podziękować za zorganizowanie tego wieczoru Barbarze.

Aktor swoje słowa skierował do Barbary Broccoli. Jest ona jedną z najważniejszych producentek filmów o Jamesie Bondzie. A produkcja pojawi się w kinach 2 kwietnia 2020 roku i stanowić będzie jednocześnie pożegnanie Craiga z rolą 007. Brytyjczyk 5 razy wcielał się w rolę agenta gustującego w Martini. Za reżyserię odpowiada Cary Fukunaga, którego możecie kojarzyć z pierwszego sezonu, rewelacyjnego serialu "Detektyw".

"No Time to Die" opowie historię w której cieszący się emeryturą Bond zostaje poproszony przez swojego przyjaciela, Felixa Leitera o pomoc w odbiciu porwanego naukowca. 

Warto również przeczytać:

Tagi: 007 Daniel Craig No Time To Die