Tytus Stobiński Tytus Stobiński 27.09.2019 16:29
FIFA 20
1579V

FIFA 20 z dużą ilością błędów. EA Sports nie komentuje sprawy

Dziś premiera kolejnej odsłony piłkarskiej serii od EA Sports. Jak jednak donoszą gracze, gra boryka się ze sporymi problemami i jest naszpikowana błędami.

Nowa Fifa zgarnia przyzwoite oceny, choć sam tytuł zaczyna popadać w lekką stagnację, nie wprowadzając konkretnych zmian, które zapewne staną się hasłem reklamowym gry w wersji na nadchodzące konsole nowej generacji. Niestety, dzisiejsza premiera przyniosła także sporo informacji mówiących, że FIFA 20 jest grą pełną błędów, bardzo utrudniających rozgrywkę. 

Na oficjalnym forum pojawił się wątek związany z bugami, na jakie trafiają gracze, jednak po sporej liczbie nieprzychylnych komentarzy, ten został zablokowany przez samo EA, choć jak w późniejszym czasie poinformował przedstawiciel firmy, Andy Mears, temat nie został usunięty celowo, lecz zupełnie przypadkowo zakwalifikowany jak spam, po czym przywrócił go do "żywych". Po sieci krąży także informacja, że korporacja usuwa wpisy mówiące, że gracze mogą domagać się zwrotu wydanych pieniędzy.

Najwięcej kłopotów mają gracze, którzy bawią się w dobrze znanym trybie kariery. Jak możemy przeczytać, konferencje prasowe nie funkcjonują poprawnie, tak samo jak rozmowy z piłkarzami. Niezależnie od sposobu poprowadzenia jednej i drugiej aktywności, samopoczucie zawodników nie zmienia się. EA zostało skrytykowane również za zbyt małą liczbę dostępnych pytań i odpowiedzi, które to w błyskawicznym tempie zaczynają się powtarzać. Niepoprawnie funkcjonuje również system dynamicznego potencjału.

A ja zachęcam do zapoznania się z naszą recenzją gry, jaką przygotował dla Was Wojtek.

Jeżeli gracie już w nową odsłonę "kopanki" od Elektroników, to dajcie znać jak sprawy mają się u Was.

Warto także przeczytać na naszym portalu:

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20

Nie przegap