redakcja PPE redakcja PPE 01.10.2019 10:20
Morele Game X
858V

Morele Game X – komputery dla każdego gracza

Wejdź w świat gamingu i odkryj, jaka moc drzemie w zestawach komputerowych przygotowanych przez grupę Morele. Seria Game X została opracowana dla wszystkich miłośników gier – niezależnie od tego, jakim gatunkami się interesują.

Składa się ona z trzech głównych modeli blaszaków, które z kolei występują w kilkuset różnych konfiguracjach sprzętowych. Jest to więc doskonała okazja do tego, aby zakupić dokładnie taki sprzęt, jakiego szukaliście. To jednak nie wszystko, ponieważ zestawy komputerowe Morele Game X, poza wykorzystaniem wydajnym podzespołów, gwarantują wysoką kulturę pracy, a także zawsze stabilne działanie.

Grupa Morele przygotowała dla swoich Klientów również coć ekstra – każdy komputer objęty został bowiem 3-letnią gwarancją door to door. Wszystko to sprawia, że warto przyjrzeć się im bliżej.

Morele Game X – jakie komputery?

Jak już wspomnieliśmy, seria składa się z trzech modeli urządzeń przeznaczonych do gier. Kierowane są do różnych grup potencjalnych odbiorców, dlatego zostały dostosowane w taki sposób, aby spełniać najważniejsze kryteria i pozwolić na komfortową rozbudowę. Poniżej przedstawiamy dokładne omówienie każdego modelu.

Morele Game X

  • Morele Game X G500 – na początek sprzęty kierowane do osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z gamingiem i pragną spróbować każdego gatunku. Otrzymujemy więc zestawy najtańsze, które jednak występują w ogromnej liczbie konfiguracji sprzętowych. Wszystko po to, aby zadowolić jak największą grupę odbiorców, a także umożliwić obsługę wszystkich najpopularniejszych tytułów.

Przełożyło się to na możliwość wyboru jednego z aż 3 procesorów – wykorzystane zostały dwa układy Intela (i5-9600K oraz i5-9400F) i jeden od AMD (R5-3600). Już niedługo w ofercie pojawi się także konfiguracja wyposażona w układ Intel Core i5-9600KF. W zależności od procesora, możemy dobrać jedną z 5 kart graficznych. Są to jednostki od Nvidii z serii GTX (GTX 1660 i 1660 Ti), a także RTX (RTX2060, 2060 Super i 2070), które obsługują technologię Ray Tracingu. Jak więc widać, wybór jest bardzo szeroki, toteż nikt nie powinien mieć problemów ze znalezieniem interesującej go konfiguracji.

  • Morele Game X G700 – przechodzimy na poziom wyżej, gdzie czekają nas jeszcze wydajniejsze konfiguracje. Tym razem możemy skorzystać z komputerów, których moc obliczeniowa pozwoli na komfortową rozgrywkę w grach najbardziej wymagających pod względem sprzętowym. Oczywiście na wysokich detalach graficznych.

Komputery składają się z jeszcze lepszych procesorów Intela (i7-9700K, a już niedługo także i7-9700KF) oraz AMD (R7-3700X), a także doskonałych kart graficznych. Poza najtańszymi modelami, które korzystają z jednostki Nvidia GeForce GTX 1660 Ti, do czynienia mamy z kartami z serii GeForce RTX, dysponującymi sporą ilością pamięci typu GDDR6 (obecnie do wyboru są modele RTX2060, 2070, 2080 oraz 2080 Ti, jednak przygotowywane są także konfiguracje wyposażone w wersje Super trzech pierwszych kart).

  • Morele Game X G900 – na koniec najmocniejsze zestawy, które doskonale sprawdzą się podczas obsługi nie tylko nowych gier z segmentu AAA, ale również wielu programów specjalistycznych. Jak można się domyślić, korzystają one z najlepszych podzespołów w swojej klasie. Każdy komputer został wyposażony w procesor Intel Core i9-9900K, a także w jedną z pięciu kart graficznych – Nvidia GeForce RTX 2070, RTX 2080 lub RTX 2080 Ti są obecnie teraz, a już niedługo pojawią się także jednostki Super (mowa o modelach RTX 2070 Super i RTX 2080 Super).

Morele Game X

Taki wybór procesorów i kart graficznych pozwala myśleć o ogrywaniu najnowszych gier z segmentu AAA. To jednak nie wszystko, ponieważ uwagę warto zwrócić także na pozostałe elementy wyposażenia. Mowa tu między innymi o pamięci RAM. Każdy z komputerów został wyposażony w bardzo szybkie kości typu DDR4, których taktowanie wynosi aż 3000 MHz. Dla wygody Klientów, istnieje możliwość wyboru kości o łącznej pojemności wynoszącej od 16 GB do 32 GB. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, aby taki zestaw w przyszłości rozbudować o kolejne kości.

Klienci mogą liczyć na swobodę wyboru także w przypadku dysków twardych. Przygotowane zostały konfiguracje wyposażone w dyski talerzowe (HDD), a także dodatkowe SSD – mogą być modele SATA III lub super szybkie dyski SSD M.2 PCIe, gwarantujące znaczne przyspieszenie działania systemu operacyjnego, a także skrócenie realizacji wielu operacji.

Na koniec warto jeszcze wspomnieć o tym, że, w zależności od potrzeb, możemy zdecydować, czy wolimy komputer z systemem Windows 10 Home lub 10 Pro czy jednak zależy nam na konfiguracji pozbawionej systemu. Tak duża swoboda wyboru sprawia, że każdy gracz powinien znaleźć tu coś dla siebie.

Wysoka kultura pracy

Choć podczas zakupu komputera gamingowego zazwyczaj zwracamy uwagę głównie na wydajność zamontowanych w nim podzespołów, nie powinniśmy zapominać także o mistycznych pojęciach, takich jak „kultura pracy” oraz „stabilność działania”. Za nimi bowiem kryje się prawdziwy wyznacznik jakości tego typu sprzętów.

Co nam bowiem po komputerze do gier, skoro przy średnim obciążeniu zaczyna zwalniać lub hałasować niczym rozpędzony czołg? No właśnie. Tak się jednak składa, że zestawy komputerowe z serii Morele Game X zostały przygotowane w taki sposób, aby zapewnić wysoką wydajność i doskonałą kulturę pracy.

Dzięki zastosowaniu dedykowanego chłodzenia procesora, a także nowoczesnego systemu odprowadzania ciepła, komputery pozostają względnie chłodne zawsze, nawet wówczas, gdy na ekranie rozgrywa się apogeum, a podzespoły są obciążane w najwyższym stopniu. Wszystko to zostaje osiągnięte przy zachowaniu niskiego poziomu generowanego hałasu.

Morele Game X

Podczas kompletowania sprzętu, sporo uwagi poświęcono również wyborowi zasilaczy o wysokiej sprawności energetycznej. Co więcej, wraz z pozostałymi podzespoły zostały one poddane rygorystycznym testom stabilności, w trakcie których sprawdzane było napięcie i temperatury podczas pracy na różnych poziomach obciążenia. Testy odbywały się pod czujnym okiem ekspertów, toteż dają gwarancję, że mamy do czynienia ze sprzętem zapewniającym pełną stabilność działania.

Trzyletnia gwarancja

Sam sprzęt to nie wszystko. Grupa Morele postanowiła zadbać o interesy swoich Klientów, dlatego każdy komputer został objęty 3-letnią gwarancją door to door. W jaki sposób jest ona realizowana?

W przypadku awarii lub uszkodzenia sprzętu i przyjęciu zgłoszenia reklamacyjnego, do Klienta wysyłany jest kurier, który odbiera urządzenie do naprawy, a po jej ukończeniu, przywozi komputer z powrotem pod wskazany adres. Cały proces jest realizowany za darmo, w przeciągu 3 dni roboczych! Klient nie musi więc wychodzić z domu ani martwić się dodatkowymi kosztami naprawy.

Morele Game X

Morele Game X – bogactwo wyboru

Trzy modele komputerów gamingowych i kilkaset zróżnicowanych konfiguracji sprzętowych. Wszystko to gwarantuje nam niebywałą swobodę wyboru, a także możliwość skompletowania zestawu pod interesujące nas gry. Konfigurator pozwala na wybór procesora, karty graficznej, dysków twardych, pamięci RAM, systemu operacyjnego, a także zestawu portów i złączy. Dzięki temu, każdy z nas jest w stanie znaleźć sprzęt skrojony specjalnie pod niego.

Jest to także doskonała okazja do tego, aby dostosować swój wybór do posiadanego budżetu. Dzięki bogatej ofercie Morele.net, możecie zakupić komputer gamingowy już za nieco ponad 3500 złotych. Co ważne, każdy model oferuje nie tylko wysoką wydajność, ale również odpowiednią kulturę pracy i stabilność zachowaną w każdych warunkach. 

Dostępne warianty tych komputerów sprawdzicie sami pod tym linkiem.

Materiał opublikowany na zlecenie firmy Morele.net.

Tagi: morele

Nie przegap