Iza Łęcka Iza Łęcka 26.09.2019 12:13
ghost rider
603V

Ghost Rider od Hulu nie powstanie. Marvel może stworzyć historię

Gabriel Luna nie wcieli się w Ghost Ridera od Hulu. Platforma zrezygnowała z tworzenia serialu, który miał być częścią Marvel Cinematic Universe. Problemem okazały się różnice w kreatywnej wizji.

Hulu przyczynia się do rozwoju MCU tworząc nowe produkcje. Obecnie odbywają się prace nad serialem „Runaways” dla Marvel Cinematic Universe, w maju natomiast platforma potwierdziła podpisanie kolejnej umowy, na mocy której miały powstać dwa seriale „Marvel’s Ghost Rider” i „Marvel's Helstrom”.

Nie mamy jednak dobrych wieści dla widzów, którzy czekali na historię z Gabrielem Luną w roli głównej - Hulu oficjalnie zrezygnowało z prac nad produkcją. Problemem okazały się „różnice kreatywne” pomiędzy twórcami a platformą.

Nic nam to tak naprawdę nie mówi, ale według ostatnich plotek, Kevin Feige znalazł pomysł na postać Ghost Ridera znajdując jej miejsce wśród filmów z Marvel Cinematic Universe. Jak wiadomo, projekty Hulu chociaż są częścią MCU, to jednak nie są połączone z główną osią wydarzeń – jedynie seriale Disney+ będą rozwijały wydarzenia z dużych ekranów.

Wśród plotek pojawia się także koncepcja, według której „Ghost Rider” może dołączyć do „She-Hulk”, „Moon Knight” oraz „Ms. Marvel”, stając się dzięki temu kolejnym serialem z Disney+, którego bohaterowie w przyszłości mogą zawędrować na duży ekran.

Na potwierdzenie tych doniesień musimy jednak jeszcze zaczekać.

Sprawdźcie również na naszym portalu:

Źródło: https://variety.com/2019/tv/news/hulu-not-moving-forward-marvel-series-ghost-rider-1203349416/

Tagi: disney ghost rider hulu marvel mcu

Nie przegap