Iza Łęcka Iza Łęcka 25.09.2019 09:01
Dr. Ian Malcom Jurrasic World 3
848V

Jurassic World 3 z pierwszymi konkretami. Powracają znani aktorzy

Wielkie dinozaury powrócą za sprawą „Jurassic World 3”. Universal Pictures ujawniło pierwsze szczegóły nowej produkcji - widzowie mogą liczyć na powrót znanych twarzy.

Na początku przyszłego roku rozpoczną się prace na planie „Jurassic World 3”. Universal Pictures ma zdecydowane plany względem tej części - już teraz możemy potwierdzić, że zakontraktowano Jeffa Goldbluma (Dr. Ian Malcom), Sama Neilla (Dr. Alan Grant) oraz Laurę Dern (Dr. Ellie Sattler). Wcześniej potwierdzono także, że w filmie ponownie wystąpią Chris Pratt (Owen Grady) i Bryce Dallas Howard (Claire Dearing).

Za reżyserię i scenariusz odpowiada Colin Trevorrow, który pracował przy „Jurassic World” i „Jurassic World: Fallen Kingdom”. Emily Carmichael („Pacific Rim Uprising”, „The Black Hole”) pomogła w pisaniu skryptu. Steven Spielberg i Trevorrow ponownie będą producentami wykonawczymi, a samą produkcją zajmą się Frank Marshall i Pat Crowley.

Jak widać Universal Pictures sięga po pewniaków, którzy mają zapewnić odpowiedni rozgłos przed premierą i zadbać o wyjątkową atmosferę. To Dern, Neill i Goldblum rozpoczęli serię w 1993 roku – uniwersum łącznie zarobiło już ponad 5 mld dolarów na całym świecie.

„Jurassic World 3” to trzecia część drugiej trylogii, która ma trafić do kin 21 czerwca 2021 roku. Już wcześniej Trevorrow zapowiedział, że film będzie „naukowym thrillerem w klimacie pierwszego Parku Jurajskiego”.

Polecamy nasze recenzje: 

Źródło: https://deadline.com/2019/09/jurassic-world-3-laura-dern-sam-neill-jeff-goldblum-reprise-jurassic-park-roles-1202744117/

Tagi: film Jurassic World Jurassic World 3 obsada

Nie przegap