Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 22.09.2019 18:03
Kid Icarus: Uprising! Ciekawostki
319V

Kid Icarus: Uprising! Poznajcie tajemnice skrywane poza kamerami

Kid Icarus: Uprising! był jedną z pierwszych gier wydanych na Nintendo 3DS i do dziś pozostaje tytułem, dla którego zdecydowanie warto nabyć tę platformę. Dziś przyjrzymy się jej ciekawostkom skrywanym poza ujęciami kamer.

Z powodu ogromnych ograniczeń sprzętowych, gry tworzone na system Nintendo 3DS wymagały od deweloperów niemałego główkowania nad tym, jak z tak niską mocą stworzyć naprawdę ciekawe światy.

Kid Icarus: Uprising! był jedną z pierwszych poważnych produkcji wydanych na kieszonsolkę Japończyków i na swój sposób pokazywał, że naprawdę da się na niej zrobić imponującą, widowiskową i całkiem długą przygodę, co jednak odbywało się kosztem jej sporej liniowości.

Po raz kolejny w programie Boundary Break postanowiono wyrwać kamerę z jej dotychczasowej pozycji i poszperać tu i ówdzie w poszukiwaniu ciekawych znalezisk. Z poniższego materiału dowiecie się między innymi tego jak wyglądają plansze z gry przy dużym oddaleniu, gdzie ukrywała się Meduza przed wkroczeniem na drogę młodego bohatera, a także zobaczycie detale pozostawione przez deweloperów, jakich nigdy normalnie nie zobaczyliśmy.

Warto przeczytać:

Tagi: Kid Icarus: Uprising! Nintendo Project Sora

Nie przegap