Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 21.09.2019 15:04
Film Trauma od Netflix
666V

Trauma. Nowa produkcja Netflixa na intrygującym zwiastunie

Netflix dba o to, aby początek roku akademickiego był nieco przyjemniejszy, albowiem październik zapowiada się niezwykle owocnie. Na liście warto zaznaczyć sobie premierę filmu "Trauma", który właśnie otrzymał zachęcający zwiastun. 

Popularna platforma streamingowa zapowiedziała listę na październik już jakiś czas temu. Wypełniona była ona całą masą świetnych filmów i seriali. Dość powiedzieć, że do oferty wreszcie włączony zostanie genialny "South Park", albo zupełnie nowy film z uniwersum Breaking Bad, który przedstawi wydarzenia po zakończeniu serialu - "El Camino". 

W całym tym zalewie głośnych tytułów mogła umknąć Wam "Trauma" i osobiście przyznam się, że u mnie miało to miejsce. Na szczęście Netflix postanowił uratować mnie przed błędem ominięcia tej produkcji i sprezentował świetny zwiastun

"Trauma", w reżyserii Brada Andersona, jest thrillerem psychologicznym, który rozpocznie się od wypadku, w którym ucierpi córka państwa Monroe. Po skierowaniu się na oddział intensywnej terapii, ojciec dostrzeże, że zarówno poszkodowana, jak i jego żona zniknęły. W tym momencie rozpocznie się szaleńcze poszukiwanie dwóch najważniejszych dla mężczyzny kobiet, których... Nie widać nawet na szpitalnym monitoringu

Największym niepokojem może napawać obsadzenie w roli scenarzysty Alana B. McElroya, który nie cieszy się ostatnio dobrą sławą. Jest to jednak świetna okazja, aby ponownie wpisać się w łaski widzów po tym, jak jego ostatnie produkcje horrorowe okazały się ogromnymi niewypałami (m.in. "Halloween 4: Powrót Michaela Myersa").

Sami rzućcie okiem na zwiastun, bo moim zdaniem, zdecydowanie warto się filmem zainteresować. Ten zadebiutuje na platformie już 11 października!

Więcej o filmach przeczytasz na naszej stronie:

Źródło: YouTube

Tagi: Brad Anderson Netflix thriller trauma

Nie przegap