Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 21.09.2019 09:11
Afterparty. Upijemy Szatana już w przyszłym miesiącu
597V

Afterparty. Upijemy Szatana już w przyszłym miesiącu

Niezależne Afterparty zadebiutuje już w przyszłym miesiącu i pozwoli nam rzucić alkoholowe wyzwanie samemu Szatanowi - oj będzie się działo.

Niezależna ekipa Night School postanowiło podejść nieco inaczej do tematu gier przygodowych i zamiast rzucić nas w poważną albo wymagającą niesamowitego główkowania historię, stawia przed nami zdecydowanie komiczne wyzwanie.

Lola i Milo to przyjaciele, którzy niemal całe ziemskie życie spędzili w swoim towarzystwie, oddając się w tym czasie beztroskiej zabawie bez patrzenia na konsekwencje. Niestety wraz z końcem studiów nasi bohaterowie umierają i za swoje czyny trafiają do piekła. Z drugiej zaś strony nie nabroili aż tak bardzo, aby trafić w takie miejsce, więc muszą rozwikłać zagadkę tego, dlaczego znaleźli się w królestwie samego Szatana.

Szybko okazuje się, że aby powrócić do życia muszą wykonać w sumie jedno, pozornie proste zadanie - przepić Szatana w konkursie alkoholowym. Dziś już wiemy, że pierwsze próby takiej zabawy podejmiemy już 29 października na PS4, Xbox One oraz PC.

Tagi: Afterparty Night School