Iza Łęcka Iza Łęcka 19.09.2019 08:23
Raising Dion Netflix
553V

Raising Dion zaprezentowany przez Netflix. Superbohaterski dramat na zwiastunie

Wśród październikowych produkcji Netflixa znajduje się „Raising Dion”, który ma łączyć superbohaterskie tematy z mocnym dramatem. Pierwszy zwiastun dobitnie pokazuje, jak trudne może być posiadanie wyjątkowych zdolności.

Netflix rozpoczyna promocję „Raising Dion”, superbohaterskiego serialu, którego jednym z producentów został Michael B. Jordan – aktor znany z „Creed”, „Czarnej Pantery” oraz „Fantastycznej Czwórki” wystąpił w produkcji.

Wydarzenia pozwolą widzom lepiej poznać Nicole (Alisha Wainwright), która boryka się z licznymi problemami samotnie wychowując Diona (debiutujący Ja’Siah Young) – po śmierci męża (Michael B. Jordan) na jej barkach spoczywa opieka nad synem. Kobieta zmierzy się z nietypową sytuacją, ponieważ Dion zaczyna wykazywać wyjątkowe, specyficzne umiejętności. Nicole nie widząc innego rozwiązania prosi o pomoc Pata (Jason Ritter), najbliższego przyjaciela swojego męża, by za wszelką cenę ukryć zdolności młodzieńca.

Autorką komiksu „Raising Dion”, na podstawie którego powstał serial Netflixa, jest Dennis Liu, która pracowała także nad scenariuszem dla streamingowej platformy. Kobieta zapowiedziała produkcję jako „list miłosny do matek i rodzicielstwa”, ponieważ jej zdaniem bardzo wiele zależy od pierwotnych relacji – to właśnie wychowanie na pierwszych etapach życia może sprawić, że ktoś zostanie superbohaterem lub superzłoczyńcą.

„Raising Dion” zadebiutuje 4 października. Sprawdźcie wszystkie nowości Netflixa przygotowane na przyszły miesiąc.

Przeczytajcie również na naszym serwisie:

Tagi: netflix Raising Dion serial trailer zwiastun