Iza Łęcka Iza Łęcka 18.09.2019 10:30
Night Monkey Spider-Man
1437V

Night Monkey na zwiastunie. Sony promuje Spider-Mana

Sony Pictures rozpoczyna kolejną promocję Spider-Mana. Tym razem do gry wkracza odziany na czarno Night Monkey na niezwykle dynamicznym trailerze.

Ostatni film z przygodami Petera Parkera okazał się niebagatelnym sukcesem, który przyciągnął ogromne grono widzów przed ekrany kin. Wielka przygoda Spider-Mana w Europie zarobiła ponad 1 miliard 100 milionów w box office. Obecnie jednak rozpoczyna się cyfrowa dystrybucja filmu.

Sony wie jak wykorzystywać wszelkie smaczki ze swoich produkcji. Wraz z premierą cyfrowej wersji filmu „Spider-Man: Daleko od domu”, swoje 5 minut otrzymuje Night Monkey. Człowiek-Pająk, który w Europie musiał improwizować i przywdziać inny strój otrzymał taki właśnie pseudonim.

Na oficjalnym materiale promującym kolejną dystrybucję filmu możemy przyjrzeć się „nowemu bohaterowi”. Od 1 października druga przygoda Petera Parkera zawita w Stanach Zjednoczonych w sprzedaży na nośnikach 4K UHD, DVD oraz Blu-ray. Fani historii, oprócz zakosztowania w niezwykłej przyjemności jaką jest film, będą mogli zapoznać się z szeregiem materiałów dodatkowych – między innymi niewidzianymi wcześniej i alternatywnymi scenami z filmu, wywiadami z aktorami i ekipą twórców, zakulisowymi smaczkami i treściami. Niestety, jak na razie nie określono dokładnej daty premiery w Polsce, której jednak możemy się spodziewać w listopadzie.

Przeczytajcie również na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: 4k uhd cyfrowa dystrybucja dvd sony Spider-Man: Daleko od domu trailer

Nie przegap