Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.09.2019 16:48
W cieniu księżyca
1083V

W cieniu księżyca na zwiastunie. Dexter Morgan w filmie Netflixa

Michael C. Hall został głównym bohaterem nowego filmu streamingowego giganta. Netflix pokazał zwiastun „W cieniu księżyca”, który w dobry sposób przedstawia historię i przygotowuje widzów na premierę. Film będzie dostępny jeszcze we wrześniu.

Michael C. Hall dla wielu jest Davidem Fisherem a dla innych Dexterem Morganem. Aktor miał okazję wystąpić jeszcze w kilku innych produkcjach, ale bez wątpienia jego role w „Sześć stóp pod ziemią” oraz „Dexterze” odegrały największy wpływ na jego karierę.

Amerykanin otrzymał kolejną szansę wystąpienia na Netflixie, ale tym razem Hall zmierzył się z filmem, który opowiada o detektywie z Filadelfii. Mężczyzna od lat pogrąża się w obsesji na punkcie tajemniczej seryjnej morderczyni:

„Filadelfia, rok 1988. Marzący o karierze detektywa oficer policji Thomas Lockhart (Boyd Holbrook) rozpoczyna poszukiwania seryjnego mordercy, który uderza co dziewięć lat. Gdy popełniane przez zabójcę zbrodnie zaczynają wymykać się wszelkim naukowym wyjaśnieniom, obsesyjne śledztwo Locka okazuje się stanowić zagrożenie dla jego kariery, rodziny i poczytalności.”

W rolach głównych wystąpią także Boyd Holbrook (Narcos) oraz Cleopatra Coleman (The Last Man on Earth). „W cieniu księżyca” to thriller psychologiczny wyreżyserowany przez Jima Mickle'a ("Plaga wampirów", "Chłod w lipcu", "Jesteśmy tym, co jemy"). Premierę zaplanowano na 27 września i poniższy zwiastun zapowiada naprawdę intrygującą historię.

Na naszym portalu polecamy Wam również:

Tagi: film Netflix trailer W cieniu księżyca zwiastun

Nie przegap