Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.09.2019 16:21
Solo A Star Wars Story
772V

Spin-off Han Solo: Gwiezdne wojny z własnym serialem na Disney+?

Disney zamierza rozwijać uniwersum Gwiezdnych wojen przez liczne seriale. W dniu premiery platformy Disney+ widzowie zobaczą The Mandalorian, wkrótce ruszą prace nad opowieścią z Obi-Wanem Kenobim w roli głównej, ale korporacja planuje podobno kolejną historię podzieloną na odcinki. Korporacja chce rozwijać „Han Solo: Gwiezdne wojny”.

Wyprodukowanie „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” kosztowało około 300 mln dolarów, ale film zarobił niespełna 400 mln dolarów. Jest to duża porażka dla włodarzy korporacji, którzy właśnie z powodu tego filmu postanowili odświeżyć plany związane z rozbudowaniem uniwersum Star Wars.

Nie możemy w tym wypadku liczyć na kinową kontynuację, ale Jeremy Conrad otrzymał bardzo interesującą wiadomość. Dziennikarz zajmujący się wyłącznie Gwiezdnymi wojnami usłyszał od kilku źródeł o spin-offie, który miałby w pewien sposób rozwijać pracę zapoczątkowaną w 2018 roku.

Jeszcze w czerwcu ubiegłego roku mówiło się o „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie 2”, ale teraz Disney chce podobno zaoferować serial, który będzie w zasadzie bazował na wspomnianej historii. Firma nie stawia na bezpośrednie rozwijanie znanej przygody, ponieważ odcinkowa opowieść ma nie skupiać się na Hanie, Chewbacce czy Lando.

Disney ma w planach stworzenie serialu, który pozwoli lepiej poznać przedstawicieli organizacji Crimson Dawn lub innych „łotrów”. Warto zwrócić uwagę, że dotychczas wszystkie plotki dotyczące rozwoju uniwersum Star Wars przez Disney+ są potwierdzane przez korporację.

Na naszym portalu polecamy Wam również:

Źródło: http://starwarsunity.net/2019/09/15/rumor-a-spin-off-of-solo-is-planned-for-disney/

Tagi: Disney disney+ han solo: gwiezdne wojny Han Solo: Gwiezdne wojny - historie plotka star wars

Nie przegap