Iza Łęcka Iza Łęcka 04.09.2019 12:55
Ghost Recon Breakpoint Punisher
603V

Ghost Recon: Breakpoint z ogromnymi planami po premierze. Ubisoft zapowiada tonę nowej zawartości

Ubisoft nie poprzestaje na premierze Ghost Recon: Breakpoint mając jeszcze wiele planów. Nowy open-world otrzyma od deweloperów sporo aktywności, a twórcy zamierzają rozwijać grę przez wiele miesięcy po premierze. Studio na dobry początek potwierdziło pierwszy rok wsparcia.

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint będzie kolejnym tytułem francuskiej korporacji rozwijanym przez wiele miesięcy po premierze. Twórcy chcą od samej premiery systematycznie będą oferować nową zawartość – Operacja Greenstone zostanie opublikowana tuż po starcie, a następnie w czteromiesięcznych odstępach zadebiutują dwa kolejne dodatki.

Twórcy informują – każdy epizod będzie składał się z „wielu godzin nowej zawartości i innych elementów”. Gracze mogą liczyć nawet na fabularne rozszerzenia oraz znaczące rozbudowanie wydarzeń dla doświadczonych Duchów.

Tak prezentują się plany dotyczące 1. roku wsparcia Ghost Recon: Breakpoint

  • Nowe przygody: w każdym epizodzie pojawią się nowe treści fabularne rozwijające główny wątek gry. 
  • Nowa zawartość endgame'owa: każdy epizod zapewni zawartość endgame'ową – w pierwszym z nich będzie to raid „Projekt Tytan”. Gracze zbadają podczas niego aktywny wulkan na nowej wyspie archipelagu Auroa i będą musieli wykorzystać wszystko, czego się dotąd nauczyli, aby zmierzyć się z groźnymi wyzwaniami w czteroosobowym trybie współpracy. Raid ten będzie można rozgrywać wielokrotnie, korzystając z dowolnego stylu rozgrywki. 
  • Nowe misje frakcyjne: frakcje w grze będą ewoluować wraz z upływem czasu. Co miesiąc ukazywać będą się nowe fabularne misje frakcyjne zapewniające świeżą zawartość. Ponadto codziennie udostępniane będą standardowe misje frakcyjne pozwalające wspierać frakcje i rozwijać związaną z nimi fabułę.
  • Nowe klasy: w ciągu roku po premierze gry wprowadzone zostaną trzy nowe klasy, począwszy od inżyniera – eksperta w hakowaniu. 
  • Wydarzenia na żywo: w wydarzeniach tych pojawią się VIP-owie, z których pomocą Nomad zmierzy się z nowymi, straszliwymi zagrożeniami. Każdy epizod roku 1 uwzględniać będzie nowe trwające miesiąc wydarzenie. 
  • Aktualizacje PvP: poza trzema nowymi klasami roku 1, które będą w pełni grywalne w trybie PvP, udostępnione zostaną też nowe mapy i aktualizacje, dzięki którym fanom Ghost War nie zabraknie nowych wyzwań.   
  • Regularnie dodawana nowa zawartość: każdy epizod zawierać będzie nową zawartość, taką jak misje, aktywności czy elementy do odblokowania. 

Zamknięta beta jest dostępna dla graczy, którzy zamówią tytuł w przedsprzedaży, subskrybentów UPLAY+, uczestników technicznego testu online oraz szczęściarzy, którzy zostaną wylosowani przez Ubisoft - warunkiem było zarejestrowanie się na http://ghostrecon.com/beta. Szczegóły udostępnionej zawartości znajdziecie na naszej witrynie.

O Ghost Recon: Breakpoint przeczytacie jeszcze na naszym serwisie:

Źródło: Ubisoft

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft

Nie przegap