Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.09.2019 19:20
Castlevania: Grimoire of Souls na smartfony
606V

Castlevania: Grimoire of Souls. Zwiastun wampirzej przygody na urządzenia mobilne prosto z TGS 2019

Podczas trwającego Tokyo Game Show 2019 fani marki Castlevania otrzymali zupełnie nowy zwiastun kolejnej części przygód w tym uniwersum! Gra trafi jednak wyłącznie na nasze smartfony. 

Jeśli jesteście fanami Castlevanii oraz grania na smartfonach, to ogłoszenie od Konami jest kierowane prosto do Was. Jeżeli natomiast sama marka jest bliska Waszemu sercu, ale granie mobilne niekoniecznie, to wciąż polecam sprawdzić zwiastun, bo może Was do tego przekonać! 

Castlevania: Grimoire of Souls to najnowszy twór Konami przeznaczony wyłącznie na smartfony. Nie jest to jednak w żadnym wypadku "półprodukt"! Twórcy oferują nam zupełnie nowe, genialne przygody z kultowymi postaciami w klasycznym stylu. Projekt śmiga już na terenie Japonii, a na całym świecie ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

Gra ma oferować nam zupełnie takie odczucia, jak dawne wersje gier, choć twórcy obiecują przy tym także mnogość trybów. W nasze ręce oddany zostanie cały zestaw postaci (wśród nich Arikado, Alucard, Simon, Maria i wiele, wiele więcej), spośród których każda będzie miała unikalny dla siebie styl walki. Przeciw nam staną całe zastępy wrogów, a nawet ogromni bossowie.

Trzeba przyznać, że zwiastun z elementami rozgrywki prezentuje się naprawdę świetnie. Możemy nań zobaczyć kilka wariantów gry, mechanikę pojedynków oraz krótką zajawkę trybu fabularnego! Fani zdają się zachwyceni tym, jak wygląda się Castlevania: Grimoire of Souls. Sprawdźcie sami:

Źródło: https://www.allgamesdelta.net/2019/09/castlevania-grimoire-of-souls-tgs-2019.html?m=1

Tagi: Castlevania: Grimoire of Souls konami mobile smartfony