Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.09.2019 18:56
Castle Rock Maska
772V

Castle Rock 2 na zwiastunie. Świat Stephena Kinga powraca

Hulu w końcu opublikowało materiał wideo zapowiadający wydarzenia z drugiego sezonu „Castle Rock”. Platforma przygotowała świetny zwiastun, który w odpowiedni sposób potrafi zachęcić do przygotowanej historii.

Emisja pierwszego sezonu „Castle Rock” na Hulu rozpoczęła się w lipcu a zakończyła we wrześniu ubiegłego roku. W sierpniu odbyła się premiera pierwszego odcinka na HBO GO i w rezultacie z historią bez większych problemów zapoznali się również widzowie z Polski.

Serial w ciekawy sposób łączy motywy wykreowane przez Stephena Kinga i w swoim czasie opowieść została doceniona przez część krytyków – „Castle Rock” zgarnął oceny na poziomie 66%. Nie musieliśmy długo czekać na kontynuację.

Pierwszy epizod „Castle Rock 2” zostanie opublikowany 23 października i przedstawi „pielęgniarkę Stephena Kinga”, która trafi do tytułowego miasteczka. Drugi sezon zostanie w głównej mierze oparty na powieści „Misery” i ze względu na przyjętą konwencję, przedstawi zupełnie nową opowieść. Twórcy podobnie jak w przypadku „American Horror Story” mogą wykorzystać znane motywy lub niektórych aktorów/bohaterów, jednak w głównej mierze otrzymamy nową historię.

Sprawdźcie również z nami:

Źródło: YouTube.com

Tagi: castle rock hulu serial trailer zwiastun