Iza Łęcka Iza Łęcka 13.09.2019 09:11
Czy Boisz Sie Ciemnosci
776V

Czy boisz się ciemności? na zwiastunie. Powrót znanego straszaka

Przerażające historie z lat 90. powracają. Nickelodeon pracuje nad nową wersją „Czy boisz się ciemności?”, czego idealnym dowodem jest przygotowany pierwszy zwiastun. Reboot zostanie zaprezentowany już w przyszłym miesiącu.

„Czy boisz się ciemności?” trafiło do Polski z dużym opóźnieniem, gdyż stacja RTL 7 rozpoczęła przedstawienie przerażających historii dopiero w grudniu 2001 roku. Widzowie regularnie poznawali opowiastki wychodzące od członków „Stowarzyszenia ciemności” - była to grupa dzieciaków, która spotykała się w lesie, by karmić się niezwykłymi zdarzeniami i przerażającymi momentami.

Obecnie jednak Nickelodeon postawiło odświeżyć serię i pokazać ją nowemu pokoleniu. Możemy oczekiwać trzyodcinkowej historii, która zostanie wyemitowana 11, 18 i 25 października – każdy epizod będzie trwał godzinę i przedstawi zupełnie nowe „wstrząsające historie”.

Pierwszy zwiastun wygląda nieźle, ale czy nowe „Are You Afraid of the Dark” odniesie sukces, który pozwoli przerodzić się w pełnoprawny serial? Mini-seria ma potencjał, o czym za chwilę się przekonacie oglądając poniższy zwiastun.

Sprawdźcie również z nami:

Tagi: Are You Afraid of the Dark Czy boisz się ciemności trailer zwiastun