Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.09.2019 16:39
KFC symulator randek I Love You, Colonel Sanders! A Finger Lickin’ Good Dating Simulator
758V

KFC stworzyło symulator randek. Poznajcie I Love You, Colonel Sanders!

KFC przygotowuje nie tylko skrzydełka na ostro. Firma została wydawcą gry, w której gracze będą romansować z Harlandem Sandersem. Założyciel sieci KFC został odpowiednio odpicowany i ma kusić graczy w I Love You, Colonel Sanders! A Finger Lickin’ Good Dating Simulator.

I Love You, Colonel Sanders! A Finger Lickin’ Good Dating Simulator to jak sama nazwa wskazuje symulator randek w formie powieści wizualnej (visual novel) stworzony przez Psyop dla KFC. Firma zajmująca się produkcją pysznych kurczaków jest wydawcą.

W pozycji będziemy spotykać się z dziewięcioma sympatycznymi postaciami, gra ma zapewnić wiele godzin zabawy, a podczas rozgrywki weźmiemy udział w bitwach kulinarnych. Główna bohaterka trafi do szkoły, gdzie natrafimy na różnych studentów oraz samego Harlanda Sandersa. Deweloperzy zapewnią także „sekretne zakończenie” i aktualnie ta przyjemność trafi wyłącznie na Steam.

Szczerze mówiąc nie znajduje się wśród potencjalnych odbiorców, ale na pewno chętnie sprawdzę, jak wypada taka nietypowa propozycja. W sumie jest to ciekawy sposób na reklamę swoich produktów.

Warto sprawdzić:

Źródło: Steam

Tagi: Colonel Sanders! A Finger Lickin’ Good Dating Simulator I Love You kfc Steam symulator randek

Nie przegap