Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.09.2019 19:05
Polityka film
2319V

Polityka z kapitalnym wynikiem! Patryk Vega chwali się rezultatem

„Polityka” trafiła do kin i chociaż produkcja zbiera bardzo mieszane opinie, to jednak najwidoczniej nie brakuje chętnych na film Patryka Vegi. Reżyser i scenarzysta twórczości potwierdził pierwsze, bardzo dobre wyniki wygenerowane przez opowieść.

Patryk Vega jest znany z tworzenia mocnych opowieści, które choć nie zgarniają samych pochwał wśród krytyków, to jednak każdy kolejny film reżysera cieszy się jeszcze większym zainteresowaniem. Nie inaczej jest w przypadku „Polityki”. Jak podaje sam twórca – „Polityką” zainteresowało się blisko 1 mln widzów w pierwszy weekend:

„Zła wiadomość dla wykupionych hejterów: „Polityka” po pierwszym weekendzie ma 933 tyś widzów‼️”

Jest to rezultat „do niedzieli”, więc możemy podejrzewać, że aktualnie Vega może pochwalić się kolejnym milionem. Twórca podkreśla, że choć opłacani przez polityków hejterzy próbują zniechęcić do produkcji, to w zasadzie nie ma to znaczenia, ponieważ w taki sposób nie można „zablokować filmu”.

Jak wspominałem w ubiegłym miesiącu, Vega chce przygotować „Politykę 2, „Politykę 3” a nawet „Politykę 4” i podejrzewam, że powyższy wynik zachęci twórcę do kolejnych projektów... Z tego miejsca zapraszam na naszą recenzję "Polityki".

Warto sprawdzić:

Źródło: Patryk Vega

Tagi: Patryk Vega polityka wynik

Nie przegap