Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 06.09.2019 14:00
Red Dead Redemption 2
1114V

Red Dead Online z wielką aktualizacją Profesje na Pograniczu. 3 role do wyboru

Red Dead Online znowu się rozwija. Rockstar Games reklamuje wielką aktualizację Frontier Pursuits.

Tym razem, dzięki aktualizacji Frontier Pursuits ("Profesje na Pograniczu"), wcielamy się m.in. w Łowców Nagród, którzy polują na przestępców, za którymi rozesłano listy gończe z największymi nagrodami za ich ujęcie.

Do dyspozycji we Frontier Pursuits będziemy mieć też profesję handlarza-kupca oraz kolekcjonera, który przeczesuje pustkowia w poszukiwaniu najcenniejszych skarbów.

Atrakcje otrzymamy już 10 września.

Poniżej oficjalny opis aktualizacji od Rockstar Games:

We wtorek 10 września świat Red Dead Online otworzy przed graczami nowe profesje na pograniczu w postaci trzech ról specjalistycznych, które pozwolą obrać nowe kierunki rozwoju i dowolnie kształtować swoją przygodę na Dzikim Zachodzie.

Jako łowcy nagród wykonujcie brudną robotę dla szeryfa i doprowadzajcie przed oblicze sprawiedliwości niebezpiecznych przestępców. Jako handlarze załóżcie spółkę z Crippsem i przekształćcie swój obóz w kwitnący biznes. Jako kolekcjonerzy poszukujcie cennych skarbów ukrytych w pięciu różnych stanach.

Rozwijanie swojej roli pozwoli awansować ją na wyższe rangi i odblokować nowe przedmioty, korzyści oraz umiejętności, np. sztuczki z bronią i ulepszone Sokole oko, które otworzą przed Wami nowe możliwości.

Wheeler, Rawson and Co. z dumą prowadzi działalność w pięciu stanach, oferując wyposażenie dla myśliwych i wędkarzy, zapasy dla podróżnych i odzież na każdą okazję – od spotkań z socjetą Saint Denis do obozowania w Brandywine Drop.

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two