Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.09.2019 19:40
Netflix
2138V

Netflix ucina spekulacje na temat wypuszczania nowych odcinków seriali 

Pojawiły się dziś pogłoski, że Netlix może zrezygnować z publikowania od razu całych sezonów seriali. Znana platforma VOD postanowiła skomentować te plotki.

Rzecznik prasowy Netflix skomentował już pogłoski, które poruszyły od dzisiejszego poranka wielu subskrybentów rzeczonej platformy VOD. Chodzi oczywiście o kwestię publikowania nowych sezonów seriali. Wg plotek Netflix miałby odejść od wypuszczania naraz wszystkich odcinków danej produkcji.

Wiemy już, że to informacje wyssane z palca. Netflix zapewnia dzisiaj, że nie zamierza zmieniać swojej znanej od lat metody publikowania nowych sezonów swoich seriali. Na oficjalnym koncie twitterowym firmy pojawił się krótki, lecz treściwy wpis: "Nic nie zmieniamy".

Zamieszanie wynikło w związku z premierą "The Great British Baking Show", które zostało stworzone w kooperacji z Channel 4. W związku z tym faktem Netflix został zmuszony do publikowania tej produkcji "w kawałkach" - co tydzień po jednym odcinku. Jest to wyjątkowa sytuacja i Netflix nie zamierza nic zmieniać w swojej dotychczasowej strategii, do której przyzwyczaili się fani.

Inną metodę będzie stosować Disney+, które już potwierdziło, że będzie publikować swoje odcinki seriali "na raty" - w tygodniowych odstępach.

Warto sprawdzić:

Źródło: https://twitter.com/netflix

Tagi: netflix serial seriale