Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 03.09.2019 19:00
Epic Games Store. Zniknęły daty wprowadzenia nowych funkcji do sklepu
761V

Epic Games Store. Zniknęły daty wprowadzenia nowych funkcji do sklepu

Epic Games Store nie wywiązuje się z dotrzymywanych obietnic. Z platformy Trello, zniknęły daty wprowadzenia nowych funkcji do sklepu. Programiści nie wyrabiają się w czasie?

Jak wiemy, ekipa odpowiedzialna za sklep Epic Games Store, na bieżąco dzieliła się z graczami aktualnościami na temat wprowadzania nowych funkcji za pomocą platformy Trello. Jak pamiętamy, oprócz opisania działania nowej zmiany, były podawane również daty publikacji funkcji. Od dzisiaj po wejściu na stronę, nie widzimy żadnych dat.

Zapytacie dlaczego? Najbardziej prawdopodobną opcją jest to, że Epic prawie nigdy nie wywiązywał się z obietnic. Gracze, którzy używają platformy od Tima Swenney'a bardzo często narzekali, że mimo premiery nowej funkcji, jej nadal nie było w sklepie. Tym samym, Epic Games Store wpadło na genialny pomysł, w którym wszystkie daty zostały usunięte z Trello. Teraz już gracze nie będą narzekać, że terminy są nie dotrzymywane.

Nie jest to jedyny problem tego sklepu. Użytkownicy skarżą się na marne zabezpieczenia, brak recenzji czy modyfikacji. To wszystko również miało być dostarczone już kilka miesięcy temu. Przynajmniej tak obiecywał Tim. Polityka sklepu również pozostawia wiele do życzenia - dużo osób jest zmuszonych do zakupu albo aktywowania produktu na omawianej powyżej platformie, ponieważ firma wykupuje ekskluzywność na niektóre gry. Mimo niezadowoleń graczy, firmy chwalą sobie współpracę ze studiem, jednym z takich zespołów jest Koch Media, który wypuścił Metro Exodus w wersji na PC na platformę Epica.

O sklepie Epic Games Store, warto przeczytać:

Tagi: Epic Epic Games Store Tim Sweeney