Iza Łęcka Iza Łęcka 22.08.2019 09:34
blair witch demo
744V

Blair Witch gameplay w mrocznym klimacie. Zatopmy się w odmętach tajemniczej historii

Tegoroczne targi gamescom to wyśmienity czas dla wielu twórców, których gry za niedługo rozpoczną start na naszych sprzętach. Jeżeli czekacie na kolejną odsłonę horroru o czarownicy, w Sieci wylądowały materiały z początków rozgrywki.

Do premiery Blair Witch pozostało jeszcze kilka dni. Mroczna opowieść o poszukiwaniach zaginionego chłopca, w którą angażuje się policjant z zagmatwaną przeszłością, otworzy znacznie więcej tajemnic.

Świeżutkie materiały prezentujące początek horroru od Polaków pozwalają nie tylko zatopić się w odmętach ciemnego lasu. Rozpoczynając poszukiwania, możemy natknąć się na zdjęcia i użyć kamery, która idealnie wpisujące się w klimat uniwersum czarownicy z Bair, sprawdzimy jak spisuje się pies bohatera służący nam za przewodnika, a później...

Trzeba przyznać, że Blair Witch posiada swój klimat. Posępny las, zawikłana historia i wiele elementów, które będą mogły przestraszyć zachęcają coraz mocniej do wypróbowania najnowszej produkcji Bloober Team. Twórcy Layers of Fear i Observera już udowodnili nie raz, że co jak co, ale przestraszyć potrafią. Tytuł zagości na Xboksie One oraz komputerach osobistych 30 sierpnia.

Czekacie na Blair Witch?

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Blair Witch Bloober Team gamescom 2019 Lionsgate Interactive

Nie przegap