Tytus Stobiński Tytus Stobiński 02.09.2019 14:06
World of Warcraft Classic
1504V

World of Warcraft Classic - gracz osiągnął 60 poziom w 3 dni. Wygrał rywalizację z najpopularniejszą gildią

Premiera World of Warcraft Classic odbiła się głośnym echem w branży gier wideo. Nie tylko ze względu na powrót klasycznej formy popularnego MMORPG, ale również z problemami, jakie napotkali gracze.

Tym razem jednak nie mamy dla Was informacji o ciągnących się godzinami kolejkach i zbyt małej ilości serwerów. Zamiast tego, skupimy się na postaci Jokerda, czyli gracza któremu zaledwie 3 dni zajęło osiągnięcie maksymalnego, 60 poziomu w World of Warcraft Classic. 

Wyczyn Jokerda śledziło podczas transmisji w najlepszym momencie aż 350 tysięcy widzów. W rywalizacji o jak najszybsze rozwinięcie postaci brała także udział najbardziej popularna gildia WoW - Method. Jest to z pewnością nie lada wyczyn, a w jego realizacji od 58 poziomu pomogła graczu technika zwana layeringiem. Ta polega na dołączaniu do grup i opuszczaniu ich, w celu uniknięcia oczekiwania na odrodzenie się przeciwników. 22-latek zaoszczędził tak ponad godzinę. 

Jokerdowi sugerowano, że dzielił on konto z innymi graczami, ale on sam zdementował wszystkie plotki na Twitterze. Tak czy inaczej, gratulujemy osiągnięcia.

Więcej na temat World of Warcraft:

Tagi: Blizzard Entertainment World of Warcraft