Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2019 17:26
WOW CLASSIC KOLEJKI
1879V

WOW Classic obładowany graczami. Fani ustawiają się w kolejce do wykonania zadań

Serwery World of Warcraft Classic ruszyły w nocy. Fani uniwersum biegają po odmłodzonym świecie i ze względu na duże zainteresowanie, w niektórych miejscach dziesiątki graczy próbują wykonać to samo zadanie. Jak sobie radzić z tym obładowaniem? Zainteresowani stają w kolejkach.

World of Warcraft Classic pozwala graczom powrócić do oryginalnego WOW-a. Wielu fanów postanowiło już w dniu premiery rozwijać nowych bohaterów, więc pojawiły się dwa problemy. Pierwszy jest standardowy w przypadku gier Blizzarda – w dniu debiutu trudno wbić na przeładowane serwery.

Drugi to w zasadzie pewna ciekawostka. Gracze nie mogli w spokoju wypełniać zadań z powodu ogromnego zainteresowania samymi misjami. Fani postanowili ustawiać się w dobrowolnych kolejkach i małymi krokami wykonywali kolejne questy.

Jest to bez wątpienia wyjątkowa sytuacja, która pokazuje, że sympatycy World of Warcraft mogą poświęcić naprawdę sporo czasu, by zdobyć upragniony przedmiot, ulepszyć swojego bohatera, a później ubić potężnego bossa.

Kolejki będą się oczywiście systematycznie rozluźniać – zaprezentowane zdjęcia przedstawiają sceny tuż po uruchomieniu serwerów, ale mimo to trzeba przyznać jedno: WOW to nadal fenomen, który przyciąga do siebie wielu fanów MMORPG-ów.

Warto również przeczytać:

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/wow-classic-is-so-busy-people-are-forming-in-game-/1100-6469399/

Tagi: Blizzard Entertainment World of Warcraft