Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 02.09.2019 18:00
Project Awakening sklasyfikowany przez PEGI - Pierwsze informacje już na Tokyo Game Show?
924V

Project Awakening sklasyfikowany przez PEGI - Pierwsze informacje już na Tokyo Game Show?

Ekskluzywna gra Sony, Project Awakening, została właśnie sklasyfikowana przez PEGI. Czyżby twórcy mieli zamiar podzielić się z nami nowymi informacjami na Tokyo Game Show?

Znany nam, europejski system oceniania gier wideo Pan Europan Game Information (w skrócie PEGI), dodał do swojej bazy kolejną sklasyfikowaną przez nich produkcję. Tym razem jest to produkcja o nazwie Project Awakening, ekskluzywna gra na platformę Sony. Tytuł tworzy japoński zespół, Cygames, położony w Tokio. Jak sami wiemy, już niedługo zaczyna się impreza Tokyo Game Show 2019. Na imprezie ma pojawić się 1368 gier, czyżby miał znaleźć się tutaj również wspomniany wyżej tytuł?

O samej grze wiemy na razie nie wiele. Historia zabierze nas w krainę fantasy, gdzie żyją nieznane nam bestie. Wcielimy się w człowieka, rycerza, który oprócz czyhających na każdym kroku bestiom, będzie musiał poradzić sobie również z nieznanym zagrożeniem. Produkcja budzi ogromne skojarzenia z grą Monster Hunter World. Premiera zapowiedziana jest na rok 2020, na informacje, w najlepszym wypadku, przyjdzie nam poczekać jeszcze tydzień z hakiem - do rozpoczęcia wspomnianej powyżej imprezy.

Warto zajrzeć na:

Tagi: Cygames Project Awakening