Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.09.2019 17:40
Starlink: Battle of Atlas zawiodło Ubisoft
845V

Starlink: Battle for Atlas. Ubisoft oczekiwał więcej po tym projekcie

Przedstawiciel studia Ubisoft przyznał, iż choć oczekiwania względem projektu Starlink były nieco większe, to grę wciąż można wspominać pozytywnie.

Gdy zapowiadano Starlink: Battle for Atlas, to można było odnieść wrażenie, iż twórcy oczekują, że tytuł trafi to niezwykle szerokiego grona odbiorców. Ostatecznie projekt sprzedał się zdecydowanie poniżej oczekiwań, a formuła fizycznych statków okazała się na dłuższą metę przeceniona

Jeden z przedstawicieli Ubisoftu, Alain Corre, przyznał w rozmowie z MCV, iż studio oczekiwało po projekcie nieco więcej. Dodał jednak, że nawet pomimo tego jest szczęśliwy, ponieważ aktualni gracze są usatysfakcjonowani tym, jak projekt wygląda w tym momencie:

Myślę, że zdobyliśmy dużo doświadczenia, pracując nad tą serią. Pomaga nam to kształtować plany na gry dla całych rodzin. Zawsze chcemy korzystać z tego, co osiągnęliśmy w przeszłości. Mamy wielu fanów, którzy nadal grają w Starlink i cieszą się tym - to jest dla nas najważniejsze. 

Spodziewaliśmy się więcej po Starlink, ale jest to krok w naszym procesie tworzenia i, znowu, całe nasze doświadczenie, które zgromadziliśmy, zaowocuje w przyszłości.

A co Wy sądzicie o Starlink: Battle for Atlas? Mieliście okazję zagrać w zeszłoroczny projekt od Ubisoftu? 

Poczytaj też: 

Źródło: https://nintendoeverything.com/ubisoft-was-expecting-more-of-starlink-but-looks-back-on-it-positively/

Tagi: Starlink: Battle for Atlas Ubisoft