Paweł Musiolik Paweł Musiolik 24.04.2019 19:45
Starlink: Battle for Atlas na PC
565V

Starlink: Battle for Atlas trafi na PC. Darmowa zawartość jeszcze w kwietniu

Starlink: Battle for Atlas po kilku miesiącach wyłączności konsolowej, trafi wreszcie na PC-ty. I to już niedługo, bo w kwietniu. Posiadacze wersji na PS4, Xboksa One i Switcha dostaną kolejną, darmową zawartość.

Ubisoft postanowił wydać pierwotnie Starlink: Battle for Atlas wyłącznie na konsolach, wrzucając swój nowy projekt na PS4, Xboksa One i Switcha. Niestety dla firmy, tytuł sukcesu nie osiągnął, więc nie dostaniemy już więcej figurek-statków. Na szczęście - darmowa zawartość skasowana nie została.

Nowa postać w For Honor ujawniona. Poznajcie Sakurę

Kolejną dostaniemy już 30 kwietnia. Będzie to Karmazynowy Księżyc, który dołoży mnóstwo nowych aktywności dla jednego i wielu graczy, sporo nowych wyzwań, wyścigów i misji fabularnych. Do tego pięciu nowych pilotów, trzy nowe statki i jedenaście broni. To jednak już za opłatą.

Posiadacze Switcha dostaną dodatkowo ekipę z serii Star Fox, która wleci do gry z nową zawartością. I tutaj już odpłatną, bo za $11,99, co w przeliczeniu daje około 50 złotych.

Dodatkowo Starlink: Battle for Atlas  trafi także na PC-ty i to już 30 kwietnia. Wymagania systemowe nie są przesadne, więc by cieszyć się grą w maksymalnych detalach, nie będziemy musieli posiadać monstrualnie mocnego i drogiego PC-ta.

Starlink: Battle for Atlas

Źródło: https://starlink.ubisoft.com/game/en-us/news-videos/348652/Starlink-Battle-For-Atlas-Comes-to-PC

Tagi: PC Starlink: Battle for Atlas Ubisoft

Nie przegap