Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 01.09.2019 13:10
Birds of Pray na zdjęciach
2381V

Birds of Prey. W Internecie wylądowały pierwsze zdjęcia z filmu

Nadchodzące "Birds of Prey" ma być kolejnym filmem, który podtrzyma dobrą passę kinowych adaptacji komiksów od DC. Zobaczcie najnowsze zdjęcia z projektu.

Filmy o superbohaterach są w tym momencie, bez dwóch zdań, tymi, które zapewniają najlepszy kinowy przychód. Każdy chce zagarnąć kawałek tego ciasta, więc już niedługo dostaniemy oficjalną zapowiedź filmu "Birds of Prey"! 

Teraz do Internetu trafiła spora liczba zdjęć z nadchodzącego, komiksowego projektu od Warner Bros. Wiele wskazuje na to, że są to elementy ze wspomnianego trailera. Na przedstawionych obrazkach możemy zobaczyć najgłośniejszych aktorów z produkcji.

Jest oczywiście Margot Robbie, o której jest aktualnie bardzo głośno za sprawą występu w najnowszym filmie Quentina Tarantino. Zjawiskowa kobieta wcieli się w charakterną Harley Quinn. Rzucić okiem możemy także na antagonistę filmu, Czarną Maskę, którego rolę odegra, bardzo lubiany, Ewan McGregor

Film, za którego scenariusz odpowiada niejaki Christian Hodson, pojawi się na dużych ekranach już na początku przyszłego roku, a dokładnie 7 lutego! Pozostaje czekać na nadchodzący zwiastun! 

VIDEO: Birds of Prey HD Teaser! from r/DC_Cinematic

Interesujesz się filmami? Zobacz też:

Źródło: http://filmozercy.com/wpis/wyciekly-pierwsze-zdjecia-z-filmu-birds-of-prey

Tagi: Birds of Pray ewan mcgregor Harley Quinn Margot Robbie