Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.08.2019 20:11
Warsaw miotacz ognia
580V

Warsaw nie zadebiutuje w terminie. Twórcy chcą zapewnić możliwie najlepszą jakość

Entuzjaści polskich produkcji pewnie od dawna czekają na Warsaw. Gra niestety nie zadebiutuje w pierwotnym terminie, ale na szczęście deweloperzy potrzebują tylko kilku dodatkowych tygodni, by zadbać o najważniejsze elementy gry. Produkcja trafi na rynek jeszcze w 2019 roku.

Pixelated Milk chciało zaoferować Warsaw już na początku przyszłego miesiąca, ale studio na ostatnim zakręcie podjęło trudną decyzję – trzeba przełożyć premierę. Twórcy zdają sobie sprawę, że pierwsze wrażenie w przypadku nowego IP jest najważniejsze, więc zdecydowano się na opóźnienie debiutu:

„Pracując nad WARSAW chcieliśmy stworzyć grę zarówno poruszającą istotny historycznie temat, jak i zapewniającą graczom świetną rozgrywkę. Zbliżając się do pierwotnie zaplanowanej daty premiery tytułu wiedzieliśmy, że potrzebujemy jeszcze kilku dodatkowych tygodni, aby zapewnić graczom możliwie najlepszą jakość” 

Powyższe słowa powiedział Krzysztof Papliński, producent, który zaznaczył, że jego zespół chce wrzucić na rynek jak najlepszą produkcję. W tej sytuacji premiera Warsaw odbędzie się 2 października 2019 roku.

Oczywiście Warsaw będzie na początku dostępne wyłącznie na PC, ale autorzy zamierzają w niedalekiej przyszłości doprowadzić historię na konsole. Tytuł na każdym kolejnym materiale wygląda naprawdę świetnie i będzie to na pewno uczta dla fanów taktycznych RPG-ów.

Na deser zobaczcie jeden ze zwiastunów.

Warto sprawdzić:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Gaming Company Pixelated Milk Warsaw