The Spy na Netflix. Ali G i Borat w historii legendarnego agenta Mosadu

Filmy i seriale
1434V
The Spy na Netflix. Ali G i Borat w historii legendarnego agenta Mosadu
Wojciech Gruszczyk | 28.08.2019, 19:02

Eli Cohen jest uważany za jednego z najskuteczniejszych pracowników Mosadu. Izraelski szpieg pracował pod przykrywką i zajął się infiltracją władz Syrii. Jego historią zainteresował się Netflix, który postanowił przygotować „The Spy”. Zobaczcie zwiastun.

„The Spy” to najnowszy serial limitowany platformy Netflix, w której główna rola przypadła bardzo interesującemu aktorowi. Sacha Baron Cohen wcielił się w Eliego Cohena – aktora możecie kojarzyć z „Ali G” oraz „Borata”.

Sacha Baron Cohen otrzymał od Netflix znacznie poważniejszą rolę. „The Spy” przedstawia losy mężczyzny, który uczestniczył w niebezpiecznej i wieloletniej misji – zajmował się szpiegowaniem dla Mosadu. Cohen zaryzykował wszystko dla swojego kraju – nawet własne życie oraz rodzinę.

Za serial odpowiada Gideon Raff, który stworzył „Homeland”, „Operacja bracia” i „Tyran” - reżyser ma na koncie kilka dużych sukcesów i jego najnowsza produkcja może okazać się kolejnym ważnym tytułem przygotowanym przez Netflix na drugą połowę 2019 roku.

„The Spy” zadebiutuje 6 września.

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych