Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.08.2019 19:16
Titans Superboy
1264V

Titans 2 na pełnym zwiastunie. Superboy, Wonder Girl i Deathstroke wkraczają do akcji

DC opublikowało kompletny trailer drugiego sezonu „Titans”. Widzowie mogą liczyć na pojawienie się kilku nowych twarzy – do grupy superbohaterów zawita między innymi Superboy. Zobaczcie materiał zapowiadający akcję.

6 września odbędzie się premiera drugiego sezonu serialu „Titans”. W opowieści pojawi się Krypto – potężny szczeniak zawitał do DC Comics w 1955 roku i miał okazję wystąpić w kilku animacjach. Psi bohater będzie także jedną z gwiazd nadciągającego „DC Super Pets” - w 2022 roku Warner Bros. przedstawi animowany film fabularny o zwierzętach superbohaterów.

Wracając jednak do „Titans 2”. W serialu powróci Dick Grayson, Rachel, Gar i Jason Todd, którzy połączą siły z Hankiem Hallem oraz Dawn Granger. Wśród nowych twarzy pojawi się Wonder Girl, Superboy oraz Rose Wilson.

Jak zapowiada Warner Bros. – bohaterowie będą musieli zjednoczyć siły, by pokonać powracające zło oraz nowego przeciwnika w postaci Deathstroke'a. Na pierwszym zwiastunie widzimy w zasadzie całą śmietankę postaci – serial może być ciekawym wprowadzeniem dla niektórych osobistości, które mogą na dłużej zaistnieć w kolejnych produkcjach DC.

Jak wiadomo od przyszłego roku startuje HBO Max, w którym mają pojawić się nowe filmy oraz seriale z DC.

Polecamy również na naszym serwisie:

Źródło: YouTube.com

Tagi: DC Titans Titans 2 trailer zwiastun