Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.08.2019 15:18
No Man’s Sky Beyond
3190V

No Man’s Sky Beyond na mocnym zwiastunie. Tak ta gra powinna wyglądać w dniu premiery

Hello Games opublikowało premierowy zwiastun No Man’s Sky Beyond. Wielkie rozszerzenie zapowiada mnóstwo nowych atrakcji i można odnieść wrażenie, że Sean Murray w końcu zapewni graczom obiecywane przed premierą atrakcje.

No Man's Sky trafiło na rynek w sierpniu 2016 roku, ale produkcja w tym terminie nie prezentowała oczekiwanej jakości. Deweloperzy poradzili sobie z większymi błędami, jednak nie dostarczyli wystarczającej i zarazem obiecanej zawartości. Hello Games długo nie komentowało negatywnych opinii społeczności i deweloperzy pracowali nad poprawieniem gry. Tytuł systematycznie otrzymuje darmowe i duże aktualizacje, a Beyond trafi do graczy już 14 sierpnia.

No Man’s Sky Beyond jest w zasadzie ukoronowaniem pracy deweloperów, ponieważ za pomocą tej paczki zespół łączy różne, wcześniej przygotowane dodatki w jedną całość, by zaoferować spójną rozgrywkę. Teraz gracze wyruszą na Nexus, czyli wielką przestrzeń społeczną dla odkrywców kosmosu, gdzie spotkamy znajomych lub zupełnie nowych graczy.

W tytule Hello Games pojawi się także wsparcie dla wirtualnej rzeczywistości – nawet na PlayStation 4 otrzymamy szansę eksplorowania światów z goglami PlayStation VR na głowie. Studio jednocześnie podkreśla, że to nie koniec podróży i Hello Games będzie dalej rozwijać No Man’s Sky, by zaoferować graczom jeszcze lepsze atrakcje.

Polecamy:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Hello Games No Man's Sky

Nie przegap