Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.08.2019 16:15
Black Desert Mobile
1280V

Black Desert Mobile na urządzeniach z Androidem jeszcze w tym roku

Na początku tego roku Pearl Abyss ogłosiło, że ich największy MMORPG zmierza na telefony komórkowe. Wygląda na to, że światowa premiera odbędzie się jeszcze tej zimy!

Black Desert to niezwykle popularny tytuł z gatunku MMORPG. Gra zrzesza cały tłumy graczy, a niedawno wylądowała na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One. Wiele wskazuje na to, że to nie koniec platform, na których będzie można sprawdzić projekt. 

Zespół z Pearl Abyss ogłosił jeszcze na początku tego roku, że zamierzają wypuścić Black Desert na urządzenia mobilne. Mało tego, w niektórych regionach świata wersja miała już swoją testową premierę. Nawet pomimo tego, twórcy nie zdecydowali się podać dokładnej daty premiery dla reszty globu. 

Teraz, za pośrednictwem konta na FaceBooku, twórcy zdecydowali się zdradzić przybliżony termin wydania wersji na komórki: 

Przy okazji niezwykle udanego wydania Black Desert Mobilne w Tajwanie i Japonii, celujemy w światową premierę jeszcze przed końcem bieżącego roku! Jesteście podekscytowani?!

Wszystko wskazuje więc na to, że najwięksi fani będą mogli sprawdzić ten udany MMORPG jeszcze w tym roku na urządzeniach z systemem Android. Pozostaje czekać na więcej informacji! 

Sprawdź też:

Źródło: https://wccftech.com/black-desert-mobile-to-launch-globally-on-android-this-winter/

Tagi: Black Desert Daum Game Pearl Abyss