SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 09.05.2019 13:27
Black desert Online Underwater Ruins
382V

Zapowiedziano nowe rozszerzenie Black Desert Online

Black Desert Online otrzyma jeszcze w tym miesiącu nowe rozszerzenie. Twórcy zabiorą nas na podwodne wojaże, gdzie ścierać będziemy się z najgroźniejszymi przeciwnikami, jakich widziała do tej pory gra.

Po debiucie Black Desert na Xboksie One, Pearl Abyss zapowiada plany wydania kolejnego rozszerzenia do swojej gry. Tym razem będzie to Underwater Ruins. Jak nazwa wskazuje, doda do gry podwodne lokacje, a wraz z nimi wyjątkowych i groźnych przeciwników.

Black Desert już na XOne. Konsolowa wersja znacznie uboższa od wydania PC

Rozszerzenie zadebiutuje już 22 maja i wprowadzi do gry dwie nowe lokacje - Jaskinię Protty Cave i Ruiny Sycraia. W grze pojawi się także nowy superboss - Sycrid. Jaskinia Protty zabierze nas w coraz to głębsze i ciemniejsze komnaty, a Ruiny Sycraia to opuszczone od dawna miejsce bronione przez Automatony.

By walczyć z Sycridem, będziemy musieli zawiązać drużynę, użyć specjalnego artefaktu i po wszystko go pokonać. Nagrodą będzie najpotężniejszy pierścień w grze - Tungrad Ring.

Oprócz tego, w grze wystartuje czasowe wydarzenie Hands of Gold, w którym specjalne przedmioty wymienimy na specjalne przedmioty:

  • Cron Stone x20
  • Memory Fragment x30
  • Advice of Valks (+50)
  • [Event] Shakatu's Luxury Box

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Black Desert Daum Game Pearl Abyss