Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 24.08.2019 17:30
Ghostrunner gameplay z Gamescomu
891V

Ghostrunner na nowym materiale z rozgrywki. Tytuł zapowiada się niezwykle klimatycznie

Gamescom zaserwował nam całą masę nowych materiałów z gier. I choć ciężko byłoby zobaczyć je wszystkie, to ten, który prezentuje rozgrywkę z Ghostrunnera zasługuje na uwagę!

Ghostrunner to gra, o której mówi się już od jakiegoś czasu. Pomimo tego, pierwsze, konkretne przedstawienie gry dostaliśmy zaledwie kilka dni temu. Teraz, podczas Gamescomu 2019, twórcy podzielili się materiałem z rozgrywki, który zapowiada bardzo klimatyczny projekt!

 Za grę odpowiada studio One More Level, natomiast publikacją zajmie się All in! Games. Co prezentuje rzeczony zwiastun? Połączenie DishonoredMirror's Edge, które przed podaniem obtoczono w klimatach cyberpunku. Nasz bohater posługuje się czymś, na wzór futurystycznej katany, a bieganie po ścianach i skakanie po nich, to dla niego normalka! 

Jak dla mnie brzmi to niezwykle zachęcająco. Ochotę podsyca dodatkowo to, jak gra wygląda w ruchu. Choć na premierę przyjdzie nam poczekać do przyszłego roku, to trzeba przyznać, że już teraz prezentuje się bardzo dobrze.

Ghostrunner ma ukazać się na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One, a także na PC. Sprawdźcie sami, jak  wyglądał oficjalny materiał z rozgrywki:

Sprawdź także:

Źródło: https://www.dualshockers.com/ghostrunner-gameplay-trailer-gamescom/

Tagi: Ghostrunner Kalypso Media One More Level

Nie przegap