Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.08.2019 20:53
The Elder Scrolls Skywind
7109V

The Elder Scrolls: Skywind wygląda zdumiewająco. Gameplay z odpicowanej przygody

Twórcy The Elder Scrolls: Skywind w końcu mogą prezentować swoją wielką twórczość. Zespół odpowiedzialny za projekt pojawił się w Kolonii, gdzie odbyła się prezentacja odświeżonego The Elder Scrolls III: Morrowind. Gra wygląda naprawdę dobrze.

The Elder Scrolls: Skywind to ogromna modyfikacja powstająca od 2012 roku. Twórcy postanowili skorzystać z silnika The Elder Scrolls V: Skyrim i na jego technologię przenieść The Elder Scrolls: Morrowind. Pomysł od początku brzmiał bardzo ambitnie, ale jak za chwilę zobaczycie – twórcy wykonali kawał wyjątkowej pracy.

„Skywind rzuca kajdany starszej produkcji, dostarczając nowoczesną grafikę i assety, pełny dubbing głosowy i wszystkie korzyści płynące z dziesięciu lat ulepszeń w grach, zachowując jednocześnie niesamowite postacie, lokalizacje i questy, którymi Morrowind oczarował świat lata temu”.

Powyższymi słowami produkcję zapowiadają deweloperzy, którzy podkreślają, że pierwszy gameplay ma za zadanie zaprezentować nowe udźwiękowienie, pracę aktorów odpowiedzialnych za dubbing, rozgrywkę włócznią oraz sztuczną inteligencję miasta.

W kolejnych miesiącach zespół odpowiedzialny za The Elder Scrolls: Skywind będzie prezentował kolejne fragmenty odświeżonej przygody.

Warto spojrzeć:

Tagi: gameplay Skywind The Elder Scrolls: Skywind