Need for Speed Heat stawia na pościgi policyjne. Poznajcie szczegóły prac

News
1103V
Need for Speed Heat stawia na pościgi policyjne. Poznajcie szczegóły prac
Iza Łęcka | 21.08.2019, 10:16

Po zaprezentowaniu dynamicznego gameplayu, zestawieniu liczby furek na premierę, przyszedł czas na omówienie ważnej części najnowszego Need for Speed: Heat – wyścigów policyjnych. Ghost Games celuje w jeszcze większe emocje w potyczkach ze stróżami prawa.

W Need For Speed Heat wjedziemy na ulice Palm City. W dzień weźmiemy udział w zawodach Speedhunters Showdown, by nocą zaszaleć o reputację w pełnych akcji wyścigach, w których nie braknie zmagań z policjantami.

W nadciągającej odsłonie twórcy stawiają na pościgi policyjne. Zespół w tym aspekcie produkcji bazował już na doświadczeniach z Need for Speed: Payback. Jednym z głównych celów Ghost Games było nie tylko poprawa doświadczeń z potyczkami ze skorumpowanymi stróżami, ale jak największe zaangażowanie gracza. Gliniarze tym razem będą zdecydowanie mądrzejsi – będziemy musieli namęczyć się w ich pokonaniu.

Zatem w trakcie nocnych wyścigów będziemy mogli natrafić na różną liczbę policyjnych patroli – zależne będzie to od tzw. „heat level”, dzięki któremu będziemy mogli zgarnąć więcej nagród, a stróże prawa przysporzą nam jeszcze więcej trudności. Mechanizm będzie działał tylko wtedy, gdy nie zostaniemy przyłapani i nie rozbijemy swojego samochodu. Pomimo ucieczki przed pościgiem, ponowne natrafienie na gliny w trakcie przemierzania miasta będzie związane z kolejną potyczką i rozpoczęciem zabawy od nowa, która pozwoli zgarnąć jeszcze więcej bonusów.

Oczywiście manewrowanie pomiędzy furami, agresywne zmagania czy po prostu taktyka unikania i krycia się będą wpisane w akcję po zmierzchu oraz przechytrzenie policjantów. 

Tym razem, w zależności od trudności kolejnych zmagań, policjanci również będą zasiadać za różnymi autami - są to odpowiednio Ford Crown Victoria dla najniższego szczebla, Dodge Chargers dla średniego oraz Corvetty dla najtrudniejszych przeciwników.

Więcej o Need for Speed: Heat sprawdzicie na naszym serwisie:

 

Źródło: https://twinfinite.net/2019/08/need-for-speed-heat-improving-the-cops-is-a-major-focus/

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper