Najnowsze screeny z Enslaved

Galeria
1309V
Najnowsze screeny z Enslaved
Bartosz Dawidowski | 13.06.2010, 00:18

O Enslaved słyszymy coraz ciekawsze rzeczy. Najpierw okazało się, że scenariusz gry pisze Alex Garland, autor książki "Niebiańska Plaża". Później przyszedł czas na drugi, znakomity trailer. Teraz Ninja Theory puściło w obieg kilkanaście nowych screenshotów z gry.

O Enslaved słyszymy coraz ciekawsze rzeczy. Najpierw okazało się, że scenariusz gry pisze Alex Garland, autor książki "Niebiańska Plaża". Później przyszedł czas na drugi, znakomity trailer. Teraz Ninja Theory puściło w obieg kilkanaście nowych screenshotów z gry.xxxxx


Enslaved pojawi się za dwa dni na targach E3. Przed tym wielkim wydarzeniem dla branży - garść najnowszych screenów. Oprawa wizualna stoi na wysokim poziomie, jednak trudno nie zauważyć, że Ninja Theory nie do końca radzi sobie z renderowaniem roślinności. Niektóre kraczki wyglądają jak tymczasowe makiety. Prawdopodobnie więc nie oglądamy jeszcze właściwego poziomu graficznego Enslaved.

Najnowsza gra Ninja Theory pojawi się w sklepach już w październiku tego roku. W najbliższych dniach będziemy mieć jednak dla Was najświeższe informacje o tej interesującej pozycji - prosto z E3.

Źródło: własne

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper