Iza Łęcka Iza Łęcka 19.08.2019 10:26
he-man seria na netflix
680V

He-Man od Netflix powstanie. Platforma rozpoczyna produkcję znanej animacji lat 80.

Jeżeli jako dziecko stojąc przed telewizorem podnosiliście rękę do góry, czekając aż spłynie na Was moc Posępnego Czerepu, to mamy dobrą wiadomość – wspomnienia ponownie odżyją. Netflix rozpoczyna kontynuację animacji o He-Manie.

„He-Man i władcy wszechświata” to serial animowany, którego wielu nie muszę przypominać. Jako książę Eterni, Adam, obdarzony nadprzyrodzoną mocą ma w posiadaniu czarodziejski miecz. Dzięki niemu, po wypowiedzeniu kultowych już słów „Na moc Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!” zamienia się w He-Mana, który staje przeciw siłom zła Szkieletora.

Jak się okazuje, franczyza ta niezwykle interesuje Netflixa, który planuje stworzenie animacji z najsilniejszym człowiekiem na świecie. Podczas dorocznego zjazdu Power-Con Kevin Smith – reżyser i scenarzysta znany chociażby z takich filmów jak „Dziewczyna z Jersey”, „Zack i Miri kręcą porno” czy „Czerwony stan” - zapowiedział powierzenie produkcji przez Netflixa. Twórca będzie pełnił rolę producenta wykonawczego serialu oraz showrunnera. Jak zapowiedział Smith:

"Jestem bardzo wdzięczny Mattel TV i Netflix za powierzenie mi nie tylko sekretów Grayskulla, ale i całego ich wszechświata."

„Masters of the Universe: Revelation ”, bo taki tytuł będzie nosiła animacja, stanowić będzie kontynuację historii z lat 80. pochylając się nad nierozwiązanymi wątkami. Jak zapowiadają twórcy, przedstawioną historię zawsze chcieliśmy zobaczyć jako dzieci, bo opowiedziana zostanie epicka ostateczna bitwa pomiędzy He-Manem i Szkieletorem.

Eric Carrasco („Supergirl”), Tim Sheridan („Reign of Supermen”), Diya Mishra (serial "Kleszcz" ) i Marc Bernardin ("Castle Rock") będą scenarzystami animacji, natomiast za produkcję odpowiedzialne będzie studio Powerhouse Animation, które stworzyło już serię Castlevania dla Netflixa. Jak na razie nie znamy jednak daty premiery.

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/netflix-is-producing-a-he-man-anime-series/1100-6469171/

Tagi: he-man he-man animacja masters of the universe Netflix

Nie przegap