Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 17.08.2019 18:36
Ni No Kuni: Wrath of the White Witch nowe zdjęcia
1602V

Ni No Kuni: Wrath of the White Witch. Zrzuty ekranu z wersji na Nintendo Switch

Zasłużona część Ni No Kuni trafi na Nintendo Switch już w przyszłym miesiącu. Rzućcie okiem na najnowsze obrazki prezentujące rozgrywkę!

Informacja odnośnie do przeniesienia Ni No Kuni: Wrath of the White Witch na nowe urządzenia spotkała się z pozytywnym przyjęciem, choć nie obyło się bez kontrowersji. Wersja na Nintendo Switch będzie jedyną, która nie zostanie odpowiednio podrasowana graficznie.

Choć można odnieść wrażenie, że posiadacze konsoli od Nintendo ucierpią na takiej decyzji, to na pocieszenie mamy garść screenshotów z owej wersji. Trzeba przyznać, że wyglądają iście bajkowo, a brak poprawek graficznych wcale aż tak nie razi w oczy.

Na rzeczonych zrzutach, udostępnionych przez twórców (które sami możecie zobaczyć w galerii poniżej), widzimy zarówno elementy krajobrazu, jak i momenty akcji z samej rozgrywki. Może sprawią one, że osoby odrzucone zagrywką ze strony Level 5, zdecydują się jednak zainteresować nadchodzącą produkcją. 

Ni No Kuni: Wrath of the White Witch wyląduje na Nintendo Switch 20 września tego roku!

Sprawdź też:

Źródło: https://nintendoeverything.com/ni-no-kuni-switch-screenshots/

Tagi: Bandai Namco level 5 Level-5 Namco Bandai ni no kuni: wrath of the white witch Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered